Kókuszos karácsonyi falatok

Közepes lángon olvasszuk meg a vajat. Keverjük hozzá a barnacukrot és olvasszuk meg. Hagyjuk kihűlni, majd keverjük hozzá a tojást és a vaníliát. Adjuk hozzá a lisztet, a sütőport, a sót és dolgozzuk össze. Keverjük bele a kókuszreszeléket és a mandulát. Formázzunk kis halmokat és tegyük sütőpapírral bélelt tepsibe. 175 fokon kb. 8 percig süssük.
